2 domácí výhry = po 7 kolech v čele divize!

První dva domácí zápasy – silné Roztoky a neznámé TTC Kladno, nicméně porvali jsme se s tím nad očekávání dobře.

Po zdravotní pauze zpátky v sestavě Petr Dvořák, sobota Matěj Iglo, David Kurel a Filip Marat, drama začíná…po nadějně rozehraných deblech jsme nakonec rádi za 1-1, když Filip s Jirkou otočili 6-10 v pátém setu na výhru. První singly – Matěj 3-2 se Zíkou, Filip prohrává 1-3 se soupeřovou jedničkou Špačkem a je 2-2. No a pak David Kurel začal svůj nejlepší večer v Čelákovicích –  porazil Jiráska 3-2 a když Petr Dvořák ukázal, že i 0-7 v pátém setu se dá otočit na výhru, začala pasáž snů. Postupně jsme vyhráli 8 zápasů v řadě a drama končí…10-2. Výhra byla víc vydřená, než to vypadá ,ale platí. Body – debl Marat/Mlejnek, Dvořák 3, Kurel 3, Iglo 2, Marat 1.

V neděli proti Kladnu tentokrát bez mladých, čistě čelákovická sestava s Jirkou Mlejnkem. Zase se ukázala síla našich deblů – v podstatě nám vyhrály další zápas. Dvořák, Mlejnek smázli 3-0 soupeřovu lepší dvojici, Iglo, Kurel po boji 3-2 Prágra s Gábrišem. Jirka Mlejnek tak stále zůstává bez porážky v deblu, ať už nastoupil s kýmkoli. V singlech se ale v neděli Jirkovi s Davidem nedařilo, David prohrál tři zápasy v pátém setu, Jirka všechny, z toho dva v pátém. Naštěstí Petr Dvořák neprohrál nic a Matěj Iglo až poslední zápas s materiálovým obranářem Škachem. A tak došlo na infarktové finále, za stavu 9-8 pro nás rozhodl David Kurel výhrou nad Gábrišem o dalším vítězství, které nás posunulo už do ČELA TABULKY !!! Body – debly Mlejnek/Dvořák i Iglo/Kurel, Dvořák 4, Iglo 3, Kurel 1

Na začátku sezóny jsme jako nováček divize měli obavu ze sestupu, ale teď se cítíme mnohem líp. Jo a děkujeme divákům – hlavně v sobotu jich přišlo skoro tolik, kolik nám lajkuje facebook….kolem 25, díky. Mimochodem na FB jsou i nějaké fotky a videa…