Dohráno aneb nepříliš povedený víkend

Říčany – Spartak 10:8

V 6.kole první porážka 🙁.. Ze sestavy postupně vypadli Tomáš, Cipís, David takže poprvé se do divize podíval i 15-lety junior-odchovanec Ondra Čech. Debly 1-1, Petr s Jirkou porazili slabší dvojici, Matěj s Petrem Janíčkem nestačili v koncovkach na Štěpánka s Jíchou. První půlka zápasů byla super jízda, až do stavu 7-4 jsme vyhrávali. Pak přišly klíčové zápasy Petra (1-3 ) s říčanskou jedničkou Jíchou a Matěje s dvojkou Štěpánkem (2-3) a nakonec odjíždíme těsně poraženi. Pro Ondru se i přes snahu divize ukázala ještě vysoko, ale nabral ve třech zápasech mraky zkušeností a snad i motivace do dalších treninků. Debl 1, Dvořák 3, Iglo a Mlejnek po 2. Zítra jedeme do Rakovníka, tak nám držte palce!

Rakovník – Spartak 10:5

V Rakovníku jsme podlehli 5-10, což nás posouvá na 9.místo. Sestavu nám proškrtaly absence, ať už nemoci či dovolené. A tak jsme o trochu dříve, než plánováno, dali příležitost našim prvním “novodobým” odchovancům, 15-letým Ondrovi s Matějem. Po 3 letech treninku a roku Covidpauzy si pro změnu dnes odbyl premiéru v divizi Matěj Vlček. A nevedl si vůbec zle, dokonce uhrál set s loňským ligistou Štěpkou. Na víc to ale zatím nestačilo, a protože ostatní nasbírali málo bodů, rozebirali jsme v místní hamburgrárně Ella’s Burger porážku. Ale burgery, i když se jmenovaly divně (MobyDick, Masturbátor apod.), chutnaly fakt skvěle ! Tak snad si je za dva týdny zopákneme u Frigosů na oslavu vítězství. Body: debl Petr+Jirka (v sezóně 7:0), Petr Dvořák 2, Matěj Iglo 2. Za dva týdny doma obě Kladna.

2. Okresní BTM sezóny 2021/2022

Dohráno. 2. Okresní bodovací turnaj mládeže sezóny 2021/2022 se uskutečnil dnes 7.11. v Odolené Vodě. Naší výpravu ještě před odjezdem zdárně pokosily rýmyčky, karantény, deprése a celkově podzimní trudomyslné počasí a tak jelo jen pět statečných. A statečně taky hráli a bojovali!! Tomáš Musil v kategorii U15 přijel, viděl a zvítězil🏆🥇👏, Tomáš Louda v kategorii U13 překvapivé, ale zasloužené 2.místo🥈, Kuba Novotný si zopakoval bronz 🥉tentokrát v U17 a Dan Šup (U15) s Domčou Vedralem (U11) si oba vybojovali medaile bramborové🥔👏 Gratulujeme! Teda, takhle úspěšnou výpravu už jsme tady hodně dlouho neměli. Asi kluci hodně trénovali anebo mají prostě skvělého trenéra😂

Spartak král remíz!

SPARTAK A – Sokol Čáslav 9:9

Tak dneska ukrutná šichta..po neuvěřitelných 4:45 hodinách remíza a vypadalo to i hůř. Petr, Jirka debl se štěstím na konci pátého setu, Jirka s Matějem ne. Vlastně jsme naposledy vedli 4-3, když Cipis (Jirka Prichystal) udělal trávaře Lövla. Pak přišla série 4 porážek 2:3, Matěj, Petr, Jirka a ještě jednou Matěj. Naději vykresali Petr a Cipis dvěma výhrami v závěru. Za stavu 8-9 pak remizu pečetil Matěj. Absolutorium dnes Cipis, Jirka odehrál dva nadějné zápasy ale prohrál je v 5.setu, stejně tak Matěj. Asi nejdelší zápas, co jsme hráli. Body: debl Petr+Jirka, Petr Dvořák 3, Jirka Přichystal skvělé 3, Matěj 2. Zítra v 10 nás čekají vedoucí Neratovice. Tak nás přijďte zase podpořit, dneska jste byli skveli!!!

SPARTAK A – Neratovice 9:9

Jsme podzimní mistři remíz a ta dnešní, už 4.se opět rodila těžce. Ale měla i pozitivní stránky: remizovali jsme s vedoucím týmem-otočili jsme nepříznivý vysledek-naskočil Tomáš Juklik…welcome back! – máme skvělé debly, dnes s Matějem Péťa Janíček – zvedá se Jirka Mlejnek – chodí diváci. Takže dnes víc plusů než mínusů. Průbeh: dva hladké debly =2:0. Bohužel Petr ani Tomáš nezačali dobře, 2-2. Pak to víc nešlo než šlo, opět prohráli Petr, David i Matěj, a bylo zle, 3-6. Impuls přineslo střídání, Jirka porazil soupeřovu dvojku Ehla a srovnali jsme na 6-6. Pak už to byl boj..Brzybohatý ukázal, proc je letos s “trávou” (tráva je nepříjemný potah s vroubky, prosím neplést) nejlepší v soutěži, Matěj prohrál smolně s Ehlem..za stavu 8-8 Jirka bohužel prohrál a o remízu si to dal Petr právě s Brzybohatým. Naštěstí Petr se materiálu nebojí (Aleši sorry) a tak po 4 hodinách a výhře 3-1 na sety stanovill skóre na 9-9. Body: 2x debl, Juklík 2, Iglo 2, Dvořák 2, Mlejnek 1. Opět diky divákům!!Celkově jsme uprostřed tabulky, bohužel za remízy ani pocit bez porážky moc bodů není.

Výsledky okresních soutěží

1. kolo

AERO ODOLENÁ VODA D – SPARTAK B 2:16

SPARTAK C – TTC BRANDÝS E 11:7

SPARTAK D – SOKOL ZVÁNOVICE 16:2

Už to jede !!! Tak už sezona začala i dalším našim týmům: B družstvo ve značně improvizované sestavě před několika hodinami podlehlo venku Odolené Vodě 2-16. C tým vyhrál včera doma nad Brandýsem E 11:7 a rovněž před několika hodinami zahájilo naše D sezónu senzačním vítězstvím 16-2 nad Zvánovicemi. První zkušenosti za dospělé už sbíral i Ondra Čech, zatím na první body ale čeká.

Report: OP 1.tř. Odolena Voda D-Spartak B 16-2, Bodlák 1, debl Bodlák-ŠnajdrOP 2.tř. Spartak C-Brandýs E 11-7, oba debly Tuška-Čech i Knor-Šnajdr, Tuška, Knor i Šnajdr po 3OP 3.tř. Spartak D-Zvánovice 16-2, v sestavě Jirka Ulman, Aleš a Štěpán Hrabalové, Jana Mužíková, Iveta Jankovská a deblistka Dana Macková…Solidní začátek, a věříme, že bude i líp!!!

2. kolo

SPARTAK B – AERO ODOLENÁ VODA C 15:3

Spartak B – Odolena Voda C 15:3. Od samého začátku jasná záležitost, po vyhraných deblech 3 body přispěl i junior Ondra Čech a ani 4.zapas nebyl z kategorie nerealnych (2-3). Gratulace!!! Body Přichystal 3, Čech 3, Duška 3, Míchal 2, oba debly, 2 x wo

SKST ÚVALY C – SPARTAK C 7:11

SKST ÚVALY C – SPARTAK D 0:18

A další porce výsledků našich družstev: Včera C družstvo vyhrálo v Úvalech 11:7 nad družstvem 3 materiálových “trávařů”. D dostalo přes prsty v Líbeznicích 0:18. Dnes mládež v okresní soutěži okresu Nymburk porazila Sadskou 7:3. B družstvo hraje doma v pátek, Áčko jede v sobotu večer do Hudlic.Úvaly C – Spartak C 7:11, oba debly Knor+ Čech i Michal+Duška, Duška 3, Míchal 3, Knor 1, Čech. První bod Ondry v singlu…určitě brzy přidá další.Líbeznice C – Spartak D 18:0, jasná záležitost pro domácí a motivace k dalšímu tréninku pro hosty.Spartak (mládež) – Sadská 7:3. Vcelku vyrovnaný zápas, kde nakonec větší kvalita byla doma. Body debl Musil+Michelčík, Musil 3, Ulman 2, Michelčík 1.

3. kolo

TJ MNICHOVICE – SPARTAK B 7:11

SPATAK C – LÍBEZNICE B 10:8

Céčko po třech kolech okupuje jako jediný tým OP2 bez porážky, i když včera to ještě po 2/3 zápasů na výhru nevypadalo…Az do stavu 5-5 vyrovnané, pak hosté odskočili do vedení 7-5. Jenže pak přišla šňůra 5 domácích bodů a další výhra byla na světě. 4 body se předvedl Kuba Šnajdr, po 2 přidali Honza Tuška a Tomáš Knor, 1 bod + debla s Honzou zaznamenal Ondra Čech..Jen tak dál!

TTC ŘÍČANY F – SPARTAK D 12:6

4. kolo

TTC ŘÍČANY D – SPARTAK B 4:14

Rychlá výhra našeho béčka umocněná slabší sestavou soupeře. Vytížený je poslední 4 dny junior Matěj Vlček, úterý, středa dva kvalitní treninky, včera postup do divize v krajském BTM v Neratovicích, dnes premiéra za dospělé “béčko” v OP1 a úspěšná, za 3 body…porážka jen od zkušeného matadora Zámyslického. Body: oba debly, Jirka Přichystal 4, Matěj a Dan Duška po 3, Jirka Michal 2. Gratulace!

SOKOL MRATÍN A – SPARTAK C 8:10

SPARTAK D – TTC BRANDÝS F 8:10

5. kolo

SPARTAK C – ASK STARÁ BOLESLAV 17:1

2. kolo Středočeské Open Tour 2021/2022

Vezeme postup z krajského bodováku mládeže !!! V Neratovicích se dnes sešlo 126 děíi v několika kategoriích. Nás těší postup Matěje Vlčka už do C divize a to že 3.mista. O fous utekl postup Ondrovi Čechovi, který právě s Matějem bratrovraźdný boj prohrál. 17.11. maji kluci další šanci na postup o divizi výš, mají na to. Další naši – Tomáš Musil postoupil minule, v divizi Fs dnes dobré 5.misto, Kuba Novotný 8. Nejmladší Nikolas Ulman zkušenosti sbírá, v Fm zřejmě nakonec hezké 7.místo. Pokračování série 17.11. va Vlašimi, mezitím tvrdý trénink a 7.11. okresní bodovák v Odolce.

1. kolo Středočeské Open Tour 2021/2022

Dohráno. Dnešní 1. kolo Středočeské Open Tour máme úspěšně za sebou. Po téměř roce a půl bez pořádných turnajů jsme měli menší obavy jak se s tím kluci poperou, ale jak říkávala legendární Věra Pohlová “Kdo se bojí, nesmí do lesa”.

Ondra a Tomáš vyhráli své divize

Bez bázně a hany se Ondra, Matěj, Tomáš, Kuba a nováček Nicolas pustili do svých soupeřů a nejen, že jim nedarovali žádný míček zadarmo, ale poctivě si své vybojovali a v konečném zúčtování Ondra vyhrál svoji divizi E, Matěj v téže divizi obsadil druhé místo, Tomáš vyhrál bez jediné prohry divizi Gs, Kuba v téže divizi obsadil 7. místo a Nicolas ve své krajské premiéře obsadil v divizi Gm hezké 5.místo.

Další kolo náš čeká 28.10. v Neratovicích a na to vemte jed, že Ondra, Matěj a Tomáš se opět pokusí postoupit ze svých výkonostních divizí do vyšších pater.