Jiřík bronzový!

Dohráno. Monča, Justinka, Viktorka, Jiřík, Milan a Toník. Tak tohle torzo našich mladých pušek se dnes vydalo do Odolené Vody bojovat v dalším díle seriálu okresních BTM. Ostatní (Domča, Niki, Mára, Maruška, Kája, Dan) bojují s rýmou, chřipkou, migrénou a zůstali tak doma pouze v roli zanícených fanoušků.

Včera se Jiřík poprvé rval o první vyhrané míčky na republikovém bodováku v Kamenickém Šenově a dnes si poprvé na okresním BTM vybojoval v kategorii U11 bronzovou medaili🥉👏 Kdyby půlku zápasu o finále neprobrečel, tak by to možná dopadlo i lépe. Ostatně dneska si to probrečeli snad kromě Milana úplně všichni. V U13 se Toníkovi nepodařilo vyhrát nic a tak skončil na posledním 16. místě. V U11 se kromě Jiříka ještě obstojně vedlo Milánkovi, který si vybojoval hezké 6. místo, Mončas se probrečela k 8. místu, Justinka k 13. a Viktorka k 14. Bez těch krokodýlých slz by to dnes určitě dopadlo lépe. Těžko se hraje, když na to nevidíš. Příště to snad bude lepší.

Jiříkova premiéra

Dohráno. Tak máme zasebou další bodovací turnaj ČR kategorie U11 tentokrát v Kamenickém Šenově. Domča posledních pár týdnů spíš marodil než trénoval a včerejší absence na tréninku taky nevěštila nic dobrého. Cestou do Kamenického Šenova jsme dělali vynucené zdravotní zastávky a Domčův sněhobílý obličej dával tušit, že to dneska opět bude boj spíš o přežití a o mísu, ale ne tu co chtějí všichni vyhrát. Domča přesto bojoval do posledního míčku. Ve skupině prohrál pouze s nasazenou dvojkou Štěpánkem z LVA a postoupil mezi nejlepších 16. Tam nestačil na nasazenou jedničku Adama Gorola z Jaroměře-Josefova. Naštěstí jsou s Adamem kamarádi, tak ta prohra tolik nebolela. Což dosvědčuje společné foto pro novináře. Ve čtyřhře se pak s Vincentem Špinarem z Nymburka probojoval mezi nejlepší osmičku kde se po boji museli sklonit před Štěpánkem z LVA a Horákem z Kladna. A tím bychom dnešní report mohli zakončit. Nebo? Ano, správně. Modří už vědí. Na fotkách se objevuje ještě jeden malý čelákovický plejer. Jiřík Janoušek. Jeho cesta pinku započala teprve minulý rok a už se pere s těmi nejlepšími v republice! Na republikový bodovák jsme ho vzali na zkušenou a on si počínal jako zkušený mazák. Ve skupině si uhrál jedno vítězství a v play-off útěchy přidal další. A to je mu teprve 8 let! Klobouk dolů a velká gratulace!👍👏

Zlaté body náhradníků

Dohráno. Po včerejším zakopnutí v Neratovicích jsme se dnes opět naladili na vítěznou vlnu. Výhra 🔟:6️⃣ nad Euromaster Kolín je velmi cenná, protože jsme hráli oslabeni o dva hráče stabilní sestavy. Ale jak Filip, tak i dorostonec Ondra vydřeli klíčové dva body a tak se může slavit. Poslední letošní zápas nás čeká 10.12. v Roztokách s místním Sokol Roztoky.

Body: Mlejnek/Musil – 1, Dvořák – 4, Mlejnek – 3, Musil – 1, Čech -1

První prohra

Dohráno. Ve sportu máte jednu z mála jistot, že každá šňůra výher má svůj začátek a konec. Ta naše skončila po 8 výhrách v řadě v Neratovicích. Absence Matěje Igla (rýmička) a Jirky Přichystala (zasloužená dovolená) byla až příliš znát. Filip Musil i Ondra Čech se prali o každý míček, ale ke kýženým bodům to nevedlo. Body Petra a Jirky nestačily. Zítra se jede do Kolína a ikdyž to bude hodně složité, tak se předem nevzdáváme! Držte palce!
Body: Dvořák/Mlejnek – 1, Dvořák – 3, Mlejnek – 1,

Nicolas třetí a postupuje!

Dohráno. O státním svátku krajské Open Tour a dnes BTM ČR U13 oboje ve Vlašimi. Ne, šunky si rozhodně v posledních týdnech neválíme😁Ve čtvrtek se naši kluci vydali do Vlašimi na v pořadí již 3. díl seriálu Open Tour Středočeského kraje a oproti předchozímu dílu v Neratovicích se o dost polepšili. Nejlépe se vedlo Nicolasovi, který si ve své divizi vybojoval 3. místo🥉👏, Domča ve stejné divizi obsadil moc hezké 7. místo, brácha Mára si pak zaknihoval historický první postup ze skupiny a konečné 16, stejně tak se vedlo i Danovi Šupovi, který skončil celkově 18.

V neděli si Nicolas jel nabrat zkušenosti opět do Vlašimi, ale tentokrát na republikové BTM věkové kategorie U13. Minule se v Havířově srdnatě pral s nejlepšími v kategorii A. Tentokrát si zkusil štěstí v kategorii B. A bohužel při něm moc nestálo😞 I přes 2 výhry ze třech zápasů ze skupiny do pavouka nepostoupil. Chyběl mu jeden jediný set. Škoda…no jo no, příště tomu štěstíčku budeme muset jít víc naproti. Příští víkend turnajová pauza a pak si dáme v sobotu 3.12. Kamenický Šenov BTM ČR U11 a hned 4.12. v Odolce okresní BTM.

Stále na vítězné vlně!

Dohráno. Stále na vítězné vlně! Jak je dobré míti Jiříka a vyhrát obě čtyřhry jsme se dnes jako již poněkolikáté v sezóně mohli přesvědčit proti výborně hrajícímu TTC Brandýs. Svoji první letošní porážku si u nás odbyl Pavel Papírník s famózně hrajícím Jirkou Mlejnkem. Filip Musil zdárně zaskočil za nemocného Cipíse a tak stále neporaženi okupujeme první místo průběžné tabulky. Zítra k nám přijíždí taktéž neporažené Mnichovo Hradiště a jak to tak vypadá bude to boj nejen o první místo, ale zároveň změření sil největších adeptů na postup. Bude to boj!
Body: Mlejnek/Dvořák – 1, Iglo/Musil – 1, Mlejnek – 3, Iglo – 3, Dvořák – 2

Nicolas zlatý na BTM v Přezleticích!

Dohráno. 2. Okresní bodovací turnaj mládeže se v sobotu 12.11. uskutečnil v sokolovně ve Vinoři. Domču, Tondu a Marušku nepustili na turnaj zdravotní patálie a tak se o medaile rvalo našich 8 statečných Kája, Viktorka, Justinka, Milan, Jiřík, Mára, Nicolas a Dan. Někdo se rval o medaile a někdo zas sbíral víc zkušeností než výher.

Ale tak už to v začátcích cesty pinku bývá. V nejstarší kategorii U17 si Dan Šup vybojoval třetí místo🥉👏. V kategorii U15 Márovi Vedralovi unikla medaile o pár míčků, ale 4. místo taky pěkný. Kategorii U13 ovládl náš Nicolas Ulman 🥇👏. Nejpočetněji jsme měli zastoupení v kategorii U11, kde se nám výsledkově příliš nedařilo. Jiřík skončil na 5. místě, Justinka na 7.místě, Monča 9., Milan 11., Viktorka 12. a Kája 16.

Zítra opět v tréninkové režimu. Ve čtvrtek 16.11. nás totiž čeká další krajské BTM ve Vlašimi a pak v neděli Nicolas a Domča na stejném místě okusí bitvy s těmi nejlepšími na republikovém BTM U13. Spartak prostě žije!

Pinká celá rodina

Pingpong neboli stolní tenis je typický sport „pro každého“. Pro soutěžní hráče je to docela dřina, koneckonců přijďte se někdy podívat na náš zápas – a to do „profíků“ máme ještě hodně daleko 😊. V amatérském pojetí je vhodný zejména k udržení těla v pohybu v zimních měsících, kdy venku je zima a nevlídno či pro aktivní pobavení v rámci rodiny, přátel či menších kolektivů. Při troše snahy ale také umí pěkně potrápit tělo. Ale hlavně – je vhodný pro všechny věkové kategorie a ani zdravotní stav nemusí být vždy úplně překážkou.

Chcete si to vyzkoušet ?  Nebo ještě lépe: „Chtěli byste si pravidelně chodit zahrát  a nemáte kam?“

V čelákovické sokolovně na adrese Masarykova 585/16 jsou pro Vás 7 dnů v týdnu od 8,00 do 21,00 připraveny 2 závodní stoly zn. Butterfly a v případě potřeby můžeme zapůjčit i pálky a míčky. Jak na to?

  • Najít si na : https://www.supersaas.cz/schedule/spartak_celakovice/Sokolovna, zda je v herně Stolní tenis herna ochoz volno a provést zde po registrování rezervaci s uvedením Vašeho e-mailu a tel. čísla. Nebo zavolat správci sokolovny na  tel. č. 732820671 nebo 731783819.
  • V rezervovaný čas se dostavit ve sportovním oblečení a zejména sálové obuvi. Pálku s sebou, máte-li.
  • Správci  uhradíte poplatek za pronájem stolu a následně Vás pustí do herny.
  • Po skončení hry po sobě uklidíte, případně vrátíte zapůjčené pomůcky.

Upozornění: I když je Váš termín obsazen (zejména fyz.osobami), doporučujeme si u správce ověřit, zda není volný druhý stůl. Připravujeme úpravy rezervačního systému aby byly vidět oba stoly odděleně.

Ceník platný od 1.11.2022:

Jednorázový vstup (stůl na 1 hodinu):                                       150 Kč

Zvýhodněný balíček 5 vstupů/hodin                                         700 Kč

Zvýhodněný balíček 10 vstupů/hodin                                    1.300 Kč

Zvýhodněný balíček 20 vstupů/hodin                                    2.500 Kč

Zapůjčení 2ks pálky a míčku                                                      50 Kč           

Vstupy se platí správci v hotovosti, na balíčky obdržíte POUKAZ, ze kterého Vám bude každá návštěva odznačena. Poukaz je možné věnovat i jako dárek. Poukaz je vystaven na jméno konkrétní osoby a je nepřenosný. 1 vstup = rezervace 1 stolu na 1 hodinu. Rezervace je možné dělat a rušit na: https://www.supersaas.cz/schedule/spartak_celakovice/Sokolovna, případně u správce sokolovny, tel. 731783819 nebo 732820671. Nečerpané avšak rezervované a nezrušené hodiny se počítají jako by byly čerpány a při příští návštěvě budou odznačeny. Nevyčerpané hodiny se neproplácejí nazpět. Poukaz je platný 12 měsíců od data vystavení.

Plánujeme i organizované hraní pro veřejnost a případný turnaj, tak neváhejte a přijďte potrénovat !

Hodně úspěchů a příjemnou zábavu Vám přeje

TJ Spartak Čelákovice, oddíl stolního tenisu, www.stolniteniscelakovice.cz, jsme i na Metě (Facebooku 😊)