Nábor 2023

Hledáme chlapce a děvčata ve věku od 6 do 9 let, kteří se chtějí naučit hrát stolní tenis a nebojí se do toho pořádně plácnout.

Náborové tréninky se uskuteční každou středu a pátek od 16:00 (do 17:30) v sokolovně TJ Spartak Čelákovice.

Pokud z jakýchkoliv důvodů nestíháte časy naborových tréninků, pak se můžete přijít ukázat i na některý z našich pravidelných tréninků pokročilých v pondělí 16-18h, středu a pátek od 17:30h do 19:30 nebo pokud to nestíháte, tak i později (většinou jsme přítomni během všech tréninků až do cca 21h). Vaše dítě absolvuje na zkoušku celý trénink přípravky nebo v případě pokročilých 15-20 min s trenérem a s vámi osobně probereme vše potřebné.

Stačí nám napsat na email: pripravka@stolniteniscelakovice.cz nebo nás kontaktovat na telefoním čísle uvedeném níže a domluvit si termín, kdy se nám přijdete ukázat.

Za tým trenérů oddílu stolního tenisu se na vás bude těšit

Matěj Iglo, 724 554 864

Kde trénujeme?

Sokolovna TJ Spartak Čelákovice, Masarykova 585/16, Čelákovice

Jaké potřebuji vybavení na stolní tenis?

Zatím žádné. Na nábor je potřeba přijít ve sportovní sálové obuvi, v tričku a šortkách. Pálka není nutná (zapůjčíme). Míčky a stoly máme také. První pálku v cenové relaci 500-600 Kč doporučujeme koupit až po rozhodnutí vašeho dítěte, že chce stolní tenis hrát (obvykle až v 2. pololetí přípravky).

Kolik to bude stát?

Příspěvek je 2500,- Kč na pololetí (září-leden, únor-červen). První tréninky v září jsou na zkoušku zdarma. Příspěvek na první pololetí se hradí až v prvním týdnu měsíce října.

Kdy se bude trénovat?

Přípravka bude mít tréninky každou středu a pátek vždy od 16h do 17:30.

Co za své peníze pro své dítě od vás dostanu?

Naučíme ho stolní tenis. Přesněji řečeno vytvoříme mu ty nejlepší podmínky, aby se stolní tenis naučil. Neumíme zázraky. K dispozici máme robota, dostatek stolů a míčků a hlavně zkušené trenéry.

Je možné, aby naše dítě chodilo jen na jeden trénink v týdnu?

Samozřejmě to možné je, ale nic se nenaučí. Bude to ztráta času pro vaše dítě a taky pro nás.

Bude se naše dítě účastnit i turnajů?

Samozřejmě. Naším cílem je, aby se děti naučily stolní tenis na takové úrovni, která jim umožní úspěšně absolvovat turnaje a zapojit se do pravidelných regionálních soutěží. V prvním roce se většina dětí naučí techniku základních úderů a pokud u stolního tenisu vydrží, tak již v následujícím roce můžou absolvovat první okresní bodovací turnaje.

Místo zápasu

Čelákovice
Masarykova 585/16, 250 88 Čelákovice, Česko