Oslavy jsou za námi!

Dohráno. Až se naši potomci rozhodnou udělat další oslavu výročí stolního tenisu v Čelákovicích budou mít laťku nasazenou hodně vysoko. Plná sokolovna fanoušků, mladých pinčesových nadějí, špičkových českých profesionálů, legend nejen čelákovického, ale i světového pinčesu a hlavně spousta zábavy. To vše přinesla sobotní exhibice u nás doma v sokolovně Spartaku Čelákovice.

Trénink mistrů

V odpoledním programu si Petr Kaucký z KaVra Praha připravil společně s Michal Obešlo, sportovec ukázku tréninku mistrů. Naši kluci Domča, Nicolas, Jiřík splečně s Vinckem, Vojtou, Adamem a Ondrou ze Zomka Nymburk respektive ze Sokol Jaroměř-Josefov stolní tenis si mohli na vlastní pálku vyzkoušet jak náročné je trénovat na profesionální úrovni. Dostali pár užitečných rad do pinčesového života a na závěr si spolu užili exhibiční zápas Spartak Red vs. Spartak Blue. Profesionálně vedený hlavním rozhodčím Josefem Vítkem za úžasné divácké podpory. Kdo vyhrál nebylo důležité (samozřejmě vyhrál Spartak).

Čelákovické a světové legendy

Hlavní večerní program zahájil skvělý moderátor večera Lukáš Foff spolu s předsedou oddílu Petrem Dvořákem. Záštitu nad oslavami převzala hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková na naší akci zastoupená radním Středočeského kraje Milanem Váchou. Podporu přišli vyjádřit i zástupci města Čelákovice starosta Josef Pátek a místostarosta Petr Studnička. Za Český Svaz Stolního Tenisu poblahopřál k výročí čestný předseda Zbyněk Špaček (spolu s naší Mirkou Pekárkovou mistři ČR v mixu). Společně pak vzdali hold naším legendám Mirce Pekárkové-Kališové, Evě Hochmanové-Brandejské, Zdeně Štruplové, Ivaně Štefunkové-Lustigové a Mirkovi Iglovi. V sále byla přítomna i jedna z největších legend československého stolního tenisu dvojnásobná mistryně Evropy, medailistka z mistrovství světa a členka síně slávy českého stolního tenisu Ilona Voštová-Motlíková.

Milan Orlowski a Jindra Panský stále baví!

Po slavnostním zahájení přišel na řadu zlatý hřeb večera. Světová pinčesová show v podání dvou legend českého stolního tenisu Milana Orlowského a Jindry Panského. Hodinová show, se kterou procestovali celý svět, zvedala diváky ze židlí a hlavně dokázala na všech vykouzlit úsměv a nadšení z akrobatický kousků, triků a pinčesových parádiček. A jak slíbil Jindra Panský, tak na oslavu 200 let stolního tenisu v Čelákovicích opět rádi přijedou.

Exhibiční zápas Spartak Allstars vs. El Niňo Praha

Před hlavním bodem večera exhibičním zápasem Spartak Allstars vs. El Niňo Praha se za docela nemalou částku vydražil dres Davida Reitšpiese. Výtěžek z dražby poputuje do Městský dům dětí a mládeže Čelákovice,příspěvková organizace, který náš oddíl podporuje už více než 50let a bez které by se v současnosti výchova naší mládeže neobešla. Náš velký dík patří ředitelce MDDM Naděždě Pokorné.

Exhibiční zápas Spartaku Allstars proti SF SKK El Niňo Praha svedl proti sobě v prvním zápase Michal Obešlo, sportovec a Jiří Vráblík, oficiální stránka, v druhém pak David Reitšpies a Tomáš Konečný. Pod trenérskou taktovkou Petra Kauckého (El Niňo) a Matěje Igla (Spartak). Na závěr si pak borci střihli rozhodující čtyřhru. Vyhrál samozřejmě Spartak (někdo bude samozřejmě tvrdit, že tomu tak nebylo), ale to není důležité. Všichni se dobře bavili a užili si ten nejlepší současný stolní tenis a to je hlavní.

Na závěr musíme poděkovat všem, kteří se na naší oslavě podíleli. Od sponzorů, ČAST, Středočeského Kraje, města Čelákovice, MDDM Čelákovice až po dobrovolníky a členy oddílu, kteří nezištně pomáhali co jim síly stačily. Speciální dík patří Kamile Tiché za úžasné fotky. Děkujeme!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..