Open Tour a Grand Prix v Praze

Dohráno. Na svátek v pátek jsme si dali 2. kolo krajského Open Tour a byl to tak trochu maratónský masakr. V 9h ráno to vypuklo a za 9h to skončilo. Pro děti fyzická a psychická muka a pro trenéry opravdu těžká šichta. Člověk by řekl, že se ty turnaje dělají hlavně pro děti, ale tohle teda opravdu pro děti není ani omylem🤬

2. kolo Open Tour ve Dvoře Králové

Ze Spartakovských bojovníků si nejlépe vedl Nicolas Ulman ve výkonnostní skupině D (minule E) základní skupinu ovládl bez prohry, ale pak už mu pomalu docházely síly a tak doplachtil na konečném 6. místě. Ve skupině “G” se z posledních sil a posledních kapek jeho oblíbené pomerančové limonády umístil Jirka Janoušek na moc pěkném 5. místě (minule hrál Jirka o divizi níž). V “G” se ještě pral Marek Vedral a jak je jeho zvykem, tak skončil někde uprostřed 10. místo. V poslední skupině “mladší” se nejlépe vedlo Marušce Grulové 18. místě, Monče Jankovské 20. místě a Vikrorka Dušková jim kryla záda na 24. místě. Medaile necinkaly, ale to že děti přežily a o svátku nezačaly stávkovat ba co hůř demosnstrovat, je tak trochu vítězství pro všechny😎

Grand Prix v Praze

Dnes to na pražské Grand Prix U13 bylo trochu jiné kafe. Taky hodně dětí, ale do 15h bylo hotovo a mohlo se domů. Jiřík, Tonda, Monča a Viktorka se rvali jak jen mohli. Víc se teda rvali než hráli a moc jin to nešlo, ale to nevadí. Když se nebudou živit pinčesem, tak se budou živit pózováním před objektivem….zas tak špatný to nebylo:
Jirka Janoušek (U13 kategorie “A”) – celkové 10. místo (finále útěchy)
Tonda Jansa (U13 “B”) – 7. místo
Viktorka Dušková (U13 “B”) – 9. místo (1. místo v útěše)
Monča Jankovská (U13 “B”) – 12. místo

Příští víkend se jedeme učit pink na republikové turnaje U13 do Liberce a U15 do Jablonce. Držte palce!