BTM ČR U11 a Grand Prix Praha U13

Dohráno. První republikový bodovák v sezóně 2023/2024 má za sebou i nejmladší kategorie U11. Dnes se v Praze ve sportovním areálu Hamr v Bráníku sešlo téměř 80 mladých pinčesových nadějí a náš oddíl hrdě reprezentovali Jirka Janoušek a Monika Jankovská. Jiřík si ve skupině poradil se všemi soupeři a z prního místa postoupil do hlavní soutěže. V prvním kole (32) měl volný los. V osmifinále porazil po velkém boji 3:2 Lukáše Veseckého z STC Slaný. O postup do semifinále se utkal s velkým favoritem a pozdějším finalistou Frantou Tlustým s TTC Elliza Praha, který už byl bohužel nad jeho síly. Jiřík se dostal mezi nejlepších osm v ČR a to je velký úspěch! Gratulujeme! Monča měla ve skupině pozdější vítězku Báru Cupákovou z KST Lva a ikdyž bojovala jako lvice, tak s jedním vítězstvím a dvěma porážkami do hlavní soutěže nepostoupila. V play off útěchy se dostala až mezi nejlepší čtyři, kde v pětisetové bitvě podlehla Simoně Bielčikové z Králova Dvora. Jak Jiřík, tak i Monča dnes odevzdali své maximum a měli jsme z nich velkou radost.🤟👏👍😉 Zítra je sice neděle a dělat by se nic nemělo, ale mi na to kašlem a do Pahy za pinčesem zase pojedem. Tentorát náš oddíl budou reprezentovat Tonda Jansa a Viktorka Dušková na 1. turnaji seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz věkové kategorie U13. Držte palce!

Grand Prix Praha U13

Dohráno. 1. turnaj sériálu pražské Grand Prix RACKETSPORT.cz věkové kategorie U13 je minulostí. Stejně jako v sobotu se ve sportovním areálu Hamr v Bráníku sváděli urputné boje za pinpongovými stoly. Ve věkové kategorii U13 nás reprezentovali Tonda Jansa a Viktorka Dušková. Oba ve výkonnostní kategorii B bojovali, ale ve většině případů odcházeli poraženi. Tonda sice po dvou výhrách a dvou prohrách postoupil do hlavné soutěže, ale pak už přidal jen jednu výhru a dvakrát prohrál. Se skóre 3:4 skončil na celkovém 5. místě. Viktorka ve skupině dvakrát vyhrála, ale hned třikrát odešla poražena a ve skupině útěchy už přidala pouze jednu výhru. Celkové skóre 3:5 ji stačilo na 8. místo. Na první turnaj dobrý, ale chce to více tréninku a víc turnajů. Chybějící zápasová praxe byla jak u Tondy, tak u Viktorky více než znát.

Příští víkend se opět nenudíme a vyrážíme do Havířova, kde na v pořadí druhém BTM ČR U13 bude barvy Spartaku hájit Nicolas Ulman….teda pokud bude zdráv🥹

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..