vs

Report

Dohráno. Plán na dnešní zápas zněl jasně. Na soupeře vlétnout od prvního servisu a nenechat ho nadechnout. Hráči taktické pokyny trenérského týmu splnili na jedničku. Dvě rychlé výhry ve čtyřhrách. Sebevědomá hra a jisté bodíky od Jirky Příchystala, Matěje Igla a Petra Dvořáka. Menší klopítnutí od Jirky Mlejnka a na začátku třetí série dvouher svítilo na ukazateli jednoznačné skóre 7:1 pro Spartak. Jednička a dvojka Hudlic své zápasy následně skrečovali a tak se otevřela další příležitost posbírat cenné zkušenosti pro našeho dorostence Matěje Vlčka. Po stoprocentním víkendu se pomalu ale jistě dotahujeme na špičku divize. Ještě pár podobných výkonů a jsme v top 4 zajišťující boje v playoff o postup do 3. ligy!

Děkujeme všem fanoušků co nás přišli podpořit a omlouváme se těm co dorazili o trochu později, že toho moc neviděli. Ani my jsme nečekali, že to bude tak rychlé🤟😄
Další díly seriálu Boj o playoff budeme vysílat živě v sokolovně 26.2. od 17h proti TTC Říčany a 27.2. od 10h proti KST Rakovník.

Podrobnosti

DatumČasLeagueSezóna
Neděle, 30 ledna, 202210:00DivizeSezóna 2021/2022

Místo zápasu

Čelákovice
Masarykova 585/16, 250 88 Čelákovice, Česko

Výsledky

TýmVýsledek
TJ Spartak Čelákovice “A”10
TJ Sokol Hudlice “A”2