Poslední krajský bodovák v Neratovicích

Dohráno. V neděli 24.4. se naše “A” mužstvo marně snažilo o udržení v Divizi Středočeského kraje a naši mládežníci bojovali v nedalekých Neratovicích o poslední body do seriálu Středočeského Open Tour Mládeže.

Vzhledem k souběžně probíhajícímu mistrovství ČR v kategorii U15 nebyla tentokrát účast nijak silná, takže naše nejlepší mladé pušky Matěj Vlček a Ondra Čech dostali příležitost si vyzkoušet jaké to je hrát v o level vyšší kategorii (Matěj) respektivě jak snadněji postoupit (Ondra). Jak Matěj, tak i Ondra chytili šanci za pačesy! Matěj skončil v druhé nejsilnější divizi “B” na pěkném 5. místě a Ondra v “C” dokonce bral stříbro🥈! Tomáš Musil a Kuba Novotný si odehráli svůj standard a v divizi “E” obsadili 13. a 14. místo přesně odpovídající jejich nasazení v tréninku. Nicolasovi Ulmanovi utekla bedna o pověstný chlup siamské kočky a obsadil v divizi “Fm” skvělé 4. místo. Bráchové Domča a Mára Vedralovi při své prémiéře nezklamali a vybojovali si svá první vítězstí a v minimálně o hlavu vyšší konkurenci divize Fm se umístili na 15.(Mára) a 19. (Domča) místě.

Ještě nás čeká poslední turnajové klání 14.5. u nás doma v Čelákovicích (přebory okresu Praha-východ) a tím uděláme tečku za sezónou 2021/2022. Držte palce ať to cinkne a v Čelákovicích budeme mít po letech opět nějaké ty přeborníky okresu😉

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..