Výsledky okresních soutěží

1. kolo

AERO ODOLENÁ VODA D – SPARTAK B 2:16

SPARTAK C – TTC BRANDÝS E 11:7

SPARTAK D – SOKOL ZVÁNOVICE 16:2

Už to jede !!! Tak už sezona začala i dalším našim týmům: B družstvo ve značně improvizované sestavě před několika hodinami podlehlo venku Odolené Vodě 2-16. C tým vyhrál včera doma nad Brandýsem E 11:7 a rovněž před několika hodinami zahájilo naše D sezónu senzačním vítězstvím 16-2 nad Zvánovicemi. První zkušenosti za dospělé už sbíral i Ondra Čech, zatím na první body ale čeká.

Report: OP 1.tř. Odolena Voda D-Spartak B 16-2, Bodlák 1, debl Bodlák-ŠnajdrOP 2.tř. Spartak C-Brandýs E 11-7, oba debly Tuška-Čech i Knor-Šnajdr, Tuška, Knor i Šnajdr po 3OP 3.tř. Spartak D-Zvánovice 16-2, v sestavě Jirka Ulman, Aleš a Štěpán Hrabalové, Jana Mužíková, Iveta Jankovská a deblistka Dana Macková…Solidní začátek, a věříme, že bude i líp!!!

2. kolo

SPARTAK B – AERO ODOLENÁ VODA C 15:3

Spartak B – Odolena Voda C 15:3. Od samého začátku jasná záležitost, po vyhraných deblech 3 body přispěl i junior Ondra Čech a ani 4.zapas nebyl z kategorie nerealnych (2-3). Gratulace!!! Body Přichystal 3, Čech 3, Duška 3, Míchal 2, oba debly, 2 x wo

SKST ÚVALY C – SPARTAK C 7:11

SKST ÚVALY C – SPARTAK D 0:18

A další porce výsledků našich družstev: Včera C družstvo vyhrálo v Úvalech 11:7 nad družstvem 3 materiálových “trávařů”. D dostalo přes prsty v Líbeznicích 0:18. Dnes mládež v okresní soutěži okresu Nymburk porazila Sadskou 7:3. B družstvo hraje doma v pátek, Áčko jede v sobotu večer do Hudlic.Úvaly C – Spartak C 7:11, oba debly Knor+ Čech i Michal+Duška, Duška 3, Míchal 3, Knor 1, Čech. První bod Ondry v singlu…určitě brzy přidá další.Líbeznice C – Spartak D 18:0, jasná záležitost pro domácí a motivace k dalšímu tréninku pro hosty.Spartak (mládež) – Sadská 7:3. Vcelku vyrovnaný zápas, kde nakonec větší kvalita byla doma. Body debl Musil+Michelčík, Musil 3, Ulman 2, Michelčík 1.

3. kolo

TJ MNICHOVICE – SPARTAK B 7:11

SPATAK C – LÍBEZNICE B 10:8

Céčko po třech kolech okupuje jako jediný tým OP2 bez porážky, i když včera to ještě po 2/3 zápasů na výhru nevypadalo…Az do stavu 5-5 vyrovnané, pak hosté odskočili do vedení 7-5. Jenže pak přišla šňůra 5 domácích bodů a další výhra byla na světě. 4 body se předvedl Kuba Šnajdr, po 2 přidali Honza Tuška a Tomáš Knor, 1 bod + debla s Honzou zaznamenal Ondra Čech..Jen tak dál!

TTC ŘÍČANY F – SPARTAK D 12:6

4. kolo

TTC ŘÍČANY D – SPARTAK B 4:14

Rychlá výhra našeho béčka umocněná slabší sestavou soupeře. Vytížený je poslední 4 dny junior Matěj Vlček, úterý, středa dva kvalitní treninky, včera postup do divize v krajském BTM v Neratovicích, dnes premiéra za dospělé “béčko” v OP1 a úspěšná, za 3 body…porážka jen od zkušeného matadora Zámyslického. Body: oba debly, Jirka Přichystal 4, Matěj a Dan Duška po 3, Jirka Michal 2. Gratulace!

SOKOL MRATÍN A – SPARTAK C 8:10

SPARTAK D – TTC BRANDÝS F 8:10

5. kolo

SPARTAK C – ASK STARÁ BOLESLAV 17:1

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..