Nábor 2020

Pro sezónu 2020/2021 zahajujeme nábor nových členů do přípravky oddílu stolního tenisu!

Hledáme chlapce a děvčata ve věku od 7 do 10 (11) let, kteří se chtějí naučit hrát stolní tenis a nebojí se do toho pořádně plácnout.

Upozornění: Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 prosíme rodiče o striktní dodržení aktuálně vyhlášených pravidel tzn. nošení roušek v budově (děti roušku při samotném tréninku mít nemusí), dezinfekce k dispozici v předsálí sokolovny atd.

  • všichni hráči, trenéři a doprovod jsou povinni si při příchodu do sokolovny vydezinfikovat ruce (dezinfekce k dispozici v předsálí)
  • po vstupu do haly bude všem změřena teplota
  • mimo hrací prostor jsou všichni povinni nosit v hale roušku

Pokud jste se nemohli účastnit náborového tréninku, pak přiveďte své dítě na některý z našich pravidelných tréninků ve středu a pátek od 16h do 17:30 nebo pokud to nestíháte, tak i později (většinou jsme přítomni během všech tréninků až do cca 21h). Vaše dítě absolvuje na zkoušku celý trénink přípravky a s vámi osobně probereme vše potřebné.

Kde trénujeme?

Sokolovna TJ Spartak Čelákovice, Masarykova 585/16, Čelákovice

Jaké potřebuji vybavení na stolní tenis?

Zatím žádné. Na nábor je potřeba přijít ve sportovní sálové obuvi, v tričku a šortkách. Pálka není nutná (zapůjčíme). Míčky a stoly máme také. První pálku v cenové relaci 400-500 Kč doporučujeme koupit až po rozhodnutí vašeho dítěte, že chce stolní tenis hrát.

Kolik to bude stát?

Příspěvek je 3000,- Kč na rok. Platí se pololetně (září-leden, únor-červen).

Kdy se bude trénovat?

Přípravka bude mít tréninky každou středu a pátek vždy od 16h do 17:30.

Co za své peníze pro své dítě od vás dostanu?

Naučíme ho stolní tenis. Přesněji řečeno vytvoříme mu ty nejlepší podmínky, aby se stolní tenis naučil. Neumíme zázraky. K dispozici máme robota, dostatek stolů a míčků a hlavně zkušené trenéry.

Je možné, aby naše dítě chodilo jen na jeden trénink v týdnu?

Samozřejmě to možné je, ale nic se nenaučí. Bude to ztráta času pro vaše dítě a taky pro nás.

Bude se naše dítě účastnit i turnajů?

Samozřejmě. Naším cílem je, aby se děti naučily stolní tenis na takové úrovni, která jim umožní úspěšně absolvovat turnaje a zapojit se do pravidelných regionálních soutěží. V prvním roce se většina dětí naučí techniku základních úderů a pokud u stolního tenisu vydrží, tak již v následujícím roce můžou absolvovat první okresní bodovací turnaje.

Stačí nám napsat na email: pripravka@stolniteniscelakovice.cz nebo nás kontaktovat na telefonních číslech uvedených níže a domluvit si termín, kdy se nám přijdete ukázat.

Za tým trenérů oddílu stolního tenisu se na vás bude těšit

Matěj Iglo, 724 554 864

Místo zápasu

Čelákovice
Masarykova 585/16, 250 88 Čelákovice, Česko