vs

Report

Dohráno. Po težkém boji máme za sebou první zápas Divize Středočeského kraje. Hodně to bolelo, občas to dřelo, ale po roce bez zápasů nás to hrozně bavilo (teda až na Jiříka, toho to asi moc nebavilo, ale taky bojoval do roztrhání těla….jo a prosím vás, hlavně mu neříkejte, že hrál dobře. Nemá to rád🤓). No a jak to teda vlastně dopadlo?
✅Skvělý start – obě čtyřhry Jirka Přichystal/Matěj Iglo, Jirka Mlejnek/Petr Dvořák dodaly do kasičky první 2 body. Petr s Jirkou P. pak v zápětí vyhráli své první dvouhry – 4️⃣:0️⃣.
❎Upocený prostředek – No spíš úplně marný. Petr “předseda” Dvořák si poctivě odpracoval své dvouhry a přidával jeden bodík za druhým. Bohužel byl jediný. Zbytek se prostě nechytil – 6️⃣:7️⃣.
✅Hektický závěr – První bod od Matěje nám dodal naději na dobrý výsledek. Heroický výkon Petra a výhra v nervydrásající pětisetové bitvě se skvělým obranářem Martinem Blažkem naději posílila. Bohužel se opět nikdo nechytil a tak se šlo do posledních dvouher za stavu 8️⃣:8️⃣. Jirka svůj zápas prohrál. Matěj svůj vyhrál a po téměř 4 hodinách pinčesových tvrdých ale férových bojů stanovil konečné skóre na 9️⃣:9️⃣. Body z venku jsou body z venku. A ikdyž vezeme jen jeden, tak jsme spokojeni. Jsme zpátky! Zase hrajeme zápasy!🥳🎊🍾
Body: Dvořák – 4.5, Iglo – 2.5, Přichystal – 1.5, Mlejnek – 0.5

Podrobnosti

DatumČasLeagueSezóna
Sobota, 2 října, 202117:00DivizeSezóna 2021/2022

Místo zápasu

Brandýs nad Labem
Palachova 337/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko

Výsledky

Tým12345Výsledek
TTC Brandýs n.L “B”000009
TJ Spartak Čelákovice “A”000009

TJ Spartak Čelákovice “A”