vs

Report

Dohráno. Po včerejší prohře jsme byli psychicky a hlavně fyzicky na dně. Dnes jsme potřebovali bezpodmíněčně vyhrát, abychom udrželi naději na playoff. Ráno si někteří z nás pro nespecifikované zranění v dolní polovině těla nedokázali ani zavázat tkaničky a přesto se postavili za stůl a svedli boj o každý bod, set a zápas. Jak krásný je náš sport se mohl přesvědčit každý kdo dnes ráno zavítal do sokolovny Spartaku a viděl krásné výměny, trochu toho štěstíčka pro jednu i druhou stranu v závěrech vypjatých setů a hlavně pořádné drama na závěr. Do třetí série dvouher šlo všechno podle plánu. Za stavu 7:4 pro nás přidal svůj třetí bod Petr na 8:4 a vše se zdálo na nejlepší cestě pro pohodovou výhru. Pak se ale bodostroj zadrhnul a ikdyž Cipís (Jirka P.) a Jirka M. bojovali jak se na Spartak sluší a patří, tak kluci z Rakovníka zápas od zápasu pomalu ale jistě dotahovali. Petr navýšil na 9:6, ale v následujících zápasech mečbol nikdo neproměnil a tak se šlo do posledního rozhodujícího zápasu za stavu 9:8. Rakovník mohl získat překvapivý jeden bod z podstatě ztraceného zápasu a my jsme mohli přijít o dva. Honza Přibík z Rakovníka do té doby prohrál jenom s Petrem a náš Matěj sice neprohrál nic, ale jeho stále rozvázané tkaničky nevěštily nic dobrého. Po prvním setu by na něj nevsadili ani Spartakovští ultras. V pátém za stavu 9:10 už byl na ručník a první pomoc, ale pak si konečně své tkaničky zavázal a z posledních sil proměnil mečbol na 15:13. Tak bojuje Spartak!
Body: Iglo 4.5, Dvořák 4, Přichystal 1.5
P.S. a takhle se zrodila vyhra. Jak vrtkave to celé je: Matěj vs. Přibík, 9-8, 2-2 na sety, 9-10, matchball Přibík: https://youtube.com/shorts/Dt8_oUo7yJ8?feature=share
Za čtrnáct dní nás čeká Kladenský trip, tak nám držte palce, ať si přivezeme alespoň jednu výhru. Body z venku jsou prostě body z venku. Poslední dvojkolo sezóny nás čeká v sobotu 2.4. STC Slaný a v neděli 3.4. Sadská. A to bude konec sezóny 2021/2022. Anebo taky ne…..